Nėse dėshironi email tė llojit emriyt@konjusha.eu mė dėrgoni njė email dhe mė njoftoni se qfar emėri pėrdorues dėshironi. Unė pastaj ju dėrgoi njė email me tė dhėnat pėr pėrdoruesin tuaj. Nėse ka prej juve me emėr tė njejt, adresėn e merr ai i cili lajmrohet i pari. Pra i pari nė mulli bluan.

Ju tė cilėt jeni regjistruar dhe i keni marrė tė dhėnat mund tė lexoni e-postėn tuaj kėtu

Pėr tė ndėrruar fjalkalimin tuaj udhėzimin dhe shtegun i keni kėtu

Nėse keni pyetje mi dėrgoni me email: Salih Konjusha