Kėtu, me lejen tuaj, do tė radhis adresat tuaja, prandaj mė shkruani nėse dėshironi tė publikoj adresėn tuaj.


Salih Konjusha, Falun, Suedi tel: +46736906404
Elmi Konjusha, Fushė Kosovė tel: +37744250669
Metie Konjusha, Miradi e Ultė, Fushė Kosovė tel: +37744312341
Mihrije Konjusha, Miradi e Ultė, Fushė Kosovė tel: +37744614089
Ahmet Konjusha, Gissen, Gjermani tel: +491748889877
Fadil Konjusha, Miradi e Ultė, Fushė Kosovė, tel: +37744122072
Nuhi Konjusha, Miradi e Ultė, Fushė Kosovė,
Driton Konjusha, Suedi, tel: +46852011756,
Hasan Konjusha, Zvicėrr, Biasca tel: +41918625233,
Bujar Konjusha, Hartford, SHBA, tel: +860-246-2682,
Ramiz Konjusha, Prishtinė, Kosovė,
Zeqirja Konjusha, Fushėkosovė, Kosovė,
Sadik Konjusha, Fushėkosovė, Kosovė, tel: +37744158164,
Ilir Konjusha, Miradi, Fushėkosovė, Kosovė,tel:
Fitim Konjusha, Mitrovicė,
Gėzim Konjusha, Prishtinė, tel: 044110989
Enver Konjusha, Stuttgart, Gjermani +491715379017,
Shemsi Konjusha, Mitrovicė,
Kimete Konjusha Dida, Prishtinė, tel 038227704 mobil 049406446
Edona Konjusha, Mitrovicė, mobil 044655946
Egzon Konjusha, Siboc, mobil 044907035
Shkruaju tė gjithėve

Ju lutem mė tregoni nėse dėshironi tė fshini nga kėtu emėrin dhe adresėn tuaj. Dhe nėse ju ndėrroni adresėn, telefonin apo emėrin (mbiemėrin) mė njoftoni ta ndėrroi edhe kėtu.


Ballina